Central Apartments

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    6-slaapkamer Central Apartments Ermoupoli zijn binnen een korte wandeling van 6 minuten van Neorion Shipyards en op 5 km van de luchthaven Nationale Syros Island. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zowel zaken als vrije tijd.

    Het appartement is gevestigd op een klein stukje lopen van de Sint-Joriskathedraal, terwijl de Sint-Nicolaaskerk Ploussios op maar 1 km hier vandaan is. Central Apartments zijn ook op 9-minuten loopafstand van het Industrieel Museum van Syros gesitueerd. Het appartement ligt op afstand van 7 km van de Agia Pakou.

    Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Central Apartments kunnen pochen met een complete keuken, uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Temporary Station KTEL busstation, met een goede verbinding door de hele stad, ligt op een paar stappen verwijderd van de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    Licentienummer00001906393,00002021794,00002021806,00002126770,00002694677

    Kameropties bij Central Apartments Ermoupoli

    Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Central Apartments Ermoupoli Interieur foto Central Apartments Ermoupoli Interieur foto Central Apartments Ermoupoli Skyline foto Central Apartments Ermoupoli Macro Details foto Central Apartments Ermoupoli Faciliteiten foto Central Apartments Ermoupoli Gangen foto Central Apartments Ermoupoli Faciliteiten foto Central Apartments Ermoupoli Faciliteiten foto Central Apartments Ermoupoli Bedden foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 53 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Central Apartments Ermoupoli Toiletten foto Central Apartments Ermoupoli Toiletten foto Central Apartments Ermoupoli Keuken foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Skyline foto Central Apartments Ermoupoli Voorzieningen foto Central Apartments Ermoupoli Voorzieningen foto
    Appartement

    Grootte: 59 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Central Apartments Ermoupoli Bedden foto Central Apartments Ermoupoli Macro Details foto Central Apartments Ermoupoli Skyline foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Faciliteiten foto Central Apartments Ermoupoli Toiletten foto Central Apartments Ermoupoli Bedden foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Faciliteiten foto
    Appartement

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Central Apartments Ermoupoli Voorzieningen foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Interieur foto Central Apartments Ermoupoli Logo foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto Central Apartments Ermoupoli Macro Details foto Central Apartments Ermoupoli Gangen foto Central Apartments Ermoupoli Keuken foto Central Apartments Ermoupoli Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 36 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Central Apartments Ermoupoli Logo foto Central Apartments Ermoupoli Macro Details foto
    Appartement

    Grootte: 56 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Central Apartments Ermoupoli Bedden foto Central Apartments Ermoupoli Bedden foto Central Apartments Ermoupoli Bedden foto Central Apartments Ermoupoli Faciliteiten foto Central Apartments Ermoupoli Toiletten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Central Apartments Ermoupoli

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Central Apartments Ermoupoli

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Central Apartments Ermoupoli